Sıkça Sorulan Sorular


Sertifikalar


Oeko-Tex, Uluslararası Tekstil ve Deri Ekolojisi Alanında Araştırma ve Test Derneği tarafından verilen ürün etiketlerini ve şirket sertifikalarını ve Uluslararası Servisleri temsil eden tescilli bir markadır.

Daha fazla bilgi için

https://www.oeko-tex.com/

ETKO, GOTS Global Organik Tekstil Standartları ve Tekstil Borsası OCS Organik İçerik Standardı için organik tekstil sertifikasyon faaliyetlerine sahiptir. ETKO tarafından organik olarak sertifikalandırılabilecek ürünler arasında gıda, tekstil, kozmetik, tarımsal üretim, tekstil ve gıda faaliyetlerinde girdiler, vahşi koleksiyon ürünleri, temizlik maddeleri, restoran ve catering hizmetleri vb. vardır.

Daha fazla bilgi için

http://www.etko.com.tr/

Global Organik Tekstil Standardı (GOTS), dünya çapında tanınan ve çevresel ve sosyal açıdan sorumlu imalat yoluyla hammaddelerin toplanmasından tekstil ürünlerinin organik statüsünün elde edilmesini sağlayan dünya standartlarının belirlenmesini amaçlayan öncü standart belirleyiciler ile işbirliği yaparak geliştirilmiştir. Tüketiciye güvenilir bir güvence sağlamak için etiketlemenin yoludur.

Daha fazla bilgi için

https://www.global-standard.org/

Vergiler ve Nakliye


Türkiye, 1995’ten beri DTÖ üyesi ve 1951’den beri GATT üyesidir. AB ve Türkiye, 1995’ten beri Gümrük Birliği anlaşmasıyla vardır. Türkiye, 1999’dan beri AB’ye katılmak için aday bir ülke olmuştur. Euro-Mediterranean Ortaklığı üyesi olmuştur.
Daha fazla bilgi için

http://taxsummaries.pwc.com/ID/Turkey-Individual-Foreign-tax-relief-and-tax-treaties

AB ve Türkiye, 31 Aralık 1995’te yürürlüğe giren Gümrük Birliği anlaşmasıyla bağlantılıdır.
Türkiye, 1999’dan beri AB’ye katılmak için aday bir ülke olmuştur. Euro-Mediterranean Ortaklığı üyesi olmuştur.

Daha fazla bilgi için

http://trade.ec.europa.eu/tradehelp/

Piyasa talebine bağlı olarak FOB, CFR, CIF veya CFA gibi sevkiyat koşullarını kabul ediyoruz.

Sublimation


Jtek should be cleaned every 3 months, Kiian and FitJet every 6 months.

Average head life is about 1 year. Machine heads that do not work regularly, for example, work for 3 months and 6 months when the head does not work, reducing the life of the head. Because the chemicals in the inks cause the loss of sticky surfaces and adhesive properties of the heads.

The correct calibration necessary to improve the print quality, our experts are helping for the calibration.

Room temperature affects the ink and therefore affects the print result. The temperature should not fall below 16 ° C. The ideal temperature should be 20 ° C – 24 ° C.

If the room temperature is low, the ink comes in a crystalline and thick. In this case, the sharpness of the machine may change and this causes color changes in the print.

The humidity in the room is also important. The ideal humidity should be 50-55%. Humidity should not fall below 45%. If moisture falls, the head is drying out.

The ink is very important ink to dry on paper. If the ink does not dry well on paper, there may be problems during the printing process. Thanks to its nanoparticle structure, our inks are user friendly, fast drying and do not swell.