S.S.S.


Sertifikalar


Oeko-Tex, Uluslararası Tekstil ve Deri Ekolojisi Alanında Araştırma ve Test Derneği tarafından verilen ürün etiketlerini ve şirket sertifikalarını ve Uluslararası Servisleri temsil eden tescilli bir markadır.

Daha fazla bilgi için

https://www.oeko-tex.com/

ETKO, GOTS Global Organik Tekstil Standartları ve Tekstil Borsası OCS Organik İçerik Standardı için organik tekstil sertifikasyon faaliyetlerine sahiptir. ETKO tarafından organik olarak sertifikalandırılabilecek ürünler arasında gıda, tekstil, kozmetik, tarımsal üretim, tekstil ve gıda faaliyetlerinde girdiler, vahşi koleksiyon ürünleri, temizlik maddeleri, restoran ve catering hizmetleri vb. vardır.

Daha fazla bilgi için

http://www.etko.com.tr/

Global Organik Tekstil Standardı (GOTS), dünya çapında tanınan ve çevresel ve sosyal açıdan sorumlu imalat yoluyla hammaddelerin toplanmasından tekstil ürünlerinin organik statüsünün elde edilmesini sağlayan dünya standartlarının belirlenmesini amaçlayan öncü standart belirleyiciler ile işbirliği yaparak geliştirilmiştir. Tüketiciye güvenilir bir güvence sağlamak için etiketlemenin yoludur.

Daha fazla bilgi için

https://www.global-standard.org/

Vergiler ve Nakliye


Türkiye, 1995’ten beri DTÖ üyesi ve 1951’den beri GATT üyesidir. AB ve Türkiye, 1995’ten beri Gümrük Birliği anlaşmasıyla vardır. Türkiye, 1999’dan beri AB’ye katılmak için aday bir ülke olmuştur. Euro-Mediterranean Ortaklığı üyesi olmuştur.
Daha fazla bilgi için

http://taxsummaries.pwc.com/ID/Turkey-Individual-Foreign-tax-relief-and-tax-treaties

AB ve Türkiye, 31 Aralık 1995’te yürürlüğe giren Gümrük Birliği anlaşmasıyla bağlantılıdır.
Türkiye, 1999’dan beri AB’ye katılmak için aday bir ülke olmuştur. Euro-Mediterranean Ortaklığı üyesi olmuştur.

Daha fazla bilgi için

http://trade.ec.europa.eu/tradehelp/

Piyasa talebine bağlı olarak FOB, CFR, CIF veya CFA gibi sevkiyat koşullarını kabul ediyoruz.

Sublimation


Baskı kalitesini artırmak için gereken doğru kalibrasyonu yapmak gereklidir. Teknik servis uzmanlarımız kalibrasyon süreçlerinize yardımcı oluyorlar.

Oda sıcaklığı mürekkebi etkiler ve bu nedenle baskı sonucunu da etkiler. Sıcaklık 16 ° C’nin altına düşmemelidir. İdeal sıcaklık 20 ° C – 24 ° C arasında olmalıdır

Oda sıcaklığı düşükse, mürekkep kristal halinde ve kalın olarak gelir. Bu durumda, makinenin keskinliği değişebilir ve bu da baskıda renk değişikliklerine neden olur.

Odadaki nem kesinlikle çok önemlidir. İdeal nem% 50-55 olmalıdır. Nem% 45’in altına düşmemelidir. Bu oranın altına düşmesi durumunda kafalar kurumaya başlar.

Mürekkep, kağıt üzerinde kuruması çok önemlidir. Mürekkep kağıda iyi kurumadıysa, yazdırma işlemi sırasında sorunlar olabilir. Nanoparçacık yapısı sayesinde mürekkeplerimiz kullanıcı dostudur, hızlı kurur ve şişmez.