HAKKIMIZDA


Ne Yapıyoruz?

Şirketimiz hem geleneksel hem de dijital baskı için geniş bir ürün yelpazesi sunmakta ve aynı zamanda tekstil baskı pazarı için yardımcı kimyasal maddeler üretmektedir.

Uras Kimya, 22 yıllık tecrübesi ve en yeni teknoloji ve makinelerle donatılmış 25.000 m² üretim tesisi ile Türk tekstil endüstrisinde pazar lideri konumunu korumuştur. Global pazarlarda Uras Kimya, yüksek ürün kalitesiyle ihracatını 27 ülkeye taşımaktadır.

Firmamız, kendi mürekkeplerini, hammaddelerini ve bağlayıcılarını üreten az sayıdaki üreticiden biridir ve bu bizi tekstil baskı endüstrisinde bir lider haline getirmektedir.

Üretici olarak, Uras Kimya, farklı tekstil baskı yöntemleri için dört farklı marka yarattı:

  • Parça Baskı için Nanoflex
  • Dijital Sublime Baskı için Fitjet
  • Dijital Reaktif Baskı için Tyjet
  • Rotary Baskı için Ippol

Politikalarımız

İçinde bulunduğumuz dünyanın bir parçası olarak en büyük hedefimiz İnsan Sağlığı, Doğa ve Eko Sistem ile uyumlu Çevre Dostu ve Toksik Olmayan baskı mürekkepleri üretmektir.

Temel ilkemiz, Sıfır Kirlilikli Doğa Dostu ürünler üretmektir. Bu zihniyet ile Geri Dönüşüm Düzenlemeleri için büyük çaba sarf ediyoruz.

Son derece profesyonel ekibimizle, global müşterilerimizi yüksek kalitede
mürekkeplerle memnun etmek için daha verimli ürünler geliştirmek için ARGE için
yoğun yatırım yapıyoruz.

Yıkama haslığı, sürtünme haslığı, çatlama ve diğer gerekli testlerdeki tüm
ürünlerimizin test sonuçlarından çok eminiz.

Küresel müşterilerini, sürekli değişen pazar trendlerine uygun ürünlerle karşılamak ve doğa dostu politikalarını korumak için üretim süreçlerinin her aşamasında sürekli bir güncelleme sözü veriyoruz.